Trabzonspor'a salladılar sonra birbirlerine girdiler!

Beşiktaş'ın olağan idari ve mali genel kurulunda Trabzonspor yine gündeme gelirken, gergin anlar yaşandı.

Trabzonspor Haber 28.05.2022, 14:27
Trabzonspor'a salladılar sonra birbirlerine girdiler!

Beşiktaş'ın 2021 yılı olağan idari ve mali genel kurulunda salon karıştı.

Beşiktaş Genel Kurulu’nda Ali Sinanoğlu kürsüde yaptığı konuşmasında, ‘’Beşiktaş vatandır, Beşiktaş anadır, Beşiktaş Türkiye'dir. Sözlerim iyi anlaşılsın. Beşiktaş, Türkiye'de Trabzonspor lobisinden daha büyüktür. Yaşasın Beşiktaş kardeşliğimiz. Yaşasın Beşiktaş davamız." dedi.

Genel kurul üyesi Berk Tunca'nın konuşmasını yaptığı sırada salonda gerginlik yaşandı.Tunca'nın konuşmasının yapmasının ardından üyeler arasında arbede yaşandı.Tokat atmaya ve karşılıklı hakarete varan kavgalar uzun süre yatışmadı.BJK Kongre ve Divan kurul üyesi Nurten Gözoğlu'nun araya girerek öfkeli üyeleri sakinleştirmeye çalıştığı görülürken, küfürler sırasında üyelerin ağzını eliyle kapatmaya çalışması da dikkat çekti.Berk Tunca'nın konuşmasını yaptığı sırada genel kurul üyesi Özer Özçetin, Tunca'ya tepki gösterdi.

Özçetin'in tepkisinin ardından salonda bulunan üyeler arasında sözlü tartışmalar yaşandı ve taraflar birbirlerinin üstüne yürüdü.Tunca'nın konuşmasının bitmesinin ardından kürsüden indiği sırada, bu kez arbede çıktı. Taraflar birbirlerine fiziki müdahalelerde bulunurken, güvenlik güçleri araya girdi.

Divan başkanı Uluç Gürkan, genel kurula 10 dakika ara verirken, olayların yaşandığı noktaya gelerek tarafları sakinleştirmeye çalıştı.Öte yandan kulüpte görev alan bir çalışan da konuşmacı Berk Tunca'nın üstüne yürüdü. Ayrıca Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyeleri de kendilerine ayrılan yere geçerken, Berk Tunca'ya tepki gösterdi.

Yorumlar (2)
Lazx 1 ay önce
Mafyacilik oynuyorlar ama filim ücünçü sinif.Daha beter olun.
Cevdet 1 ay önce
Sikeciler..Baskanlari bile Trabzonlu kalkmis Trabzona laf atıyorlar..