Trabzonspor'a Sörloth transferi için umut ışığı

Trabzonspor'da merakla beklenen Sörloth transferi için Leipzig cephesinde yaşanan gelişmeler heyecanlandırdı.

Trabzonspor Haber 25.06.2021, 12:02 25.06.2021, 12:08
Trabzonspor'a Sörloth transferi için umut ışığı

Transfer dönemine Roma'dan Bruno Peres ve Parma'dan Gervinho'yu kadrosuna katarak hızlı bir başlangıç yapan Trabzonspor bu transferlerin ardından dünyaca ünlü yıldız Marek Hamsik ile sözleşme imzalayarak taraftarları heyecanlandırmıştı.  Son olarak forveti Fode Koita transferi ile güçlendiren Trabzonspor yönetimi, Abdullah Avcı'nın isteği üzerine net bir golcü transferi yapmak için çalışmalarını sürdürüyor.

alexander-sorloth-001.jpg

Sörloth transferi için umut ışığı 

Trabzonspor'da yapılacak golcü transferi için bütün gözler Alexander Sörloth'un geri getirilmesinde. Alexander Sörloth transferi konusunda hem teknik heyet hem de yönetim aynı fikir doğrultusunda hareket ediyor. Abdullah Avcı Alexander Sörloth transferi için transfer döneminin son gününe kadar beklemeyi göze aldığını ifade etmişti. Ancak Leipzig cephesinde yaşanan gelişmelerin ardından Sörloth transferinin erkenden gerçekleşebilme ihtimali için bir umut ışığı doğdu. 

Açıklama: alexander-sorloth-norway.jpg

Leipzig yönetimi, Alexander Sörloh için Trabzonspor yönetimine yeni hocaları Jesse March'ın hazırlık kampında Norveçli yıldızı görmek istediğini ve Sörloth transferi ile ilgili kararlarını Jesse March'ın raporuna göre vereceklerini iletmişti. 

Açıklama: leipzig-sorloth.jpg

Leipzig forvet transferi için atağa kalktı

Ancak Leipzig şimdiden yeni forvet arayışlarına başladı. RSC Anderlecth forması giyen Alman golcü Lucas Nmecha için transfer görüşmelerine başlayan Leipzig, bu transferi gerçekleştirmesi durumunda Sörloth'u başka bir takıma kiralama kararı verebilir. Bu doğrultuda Sörloth hakkında kiralanması kararı verildiğinde Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve kurmayları harekete geçerek hem Leipzig hem de Sörloth ile görüşmelere başlayacak. 

Açıklama: sorloth-leipzig.jpg

Trabzonspor Sörloth transferi için pusuda

Alexander Sörloth transferi için adeta pusuda bekleyen Trabzonspor, Leipzig tarafında gelişen bu transfer hareketliliğini yakından takip ediyor. Trabzonspor taraftarının da gerçekleşmesini heyecanla beklediği Sörloth transferi ile ilgili yakın zamanda yeni gelişmelerin yaşanması bekleniyor. 

Heyecanla beklenen Sörloth transferinin gerçekleşmesi durumunda  Trabzonspor kadro kalitesi ile Süper Lig'de şampiyonluğun en büyük adayı haline gelecek. 

 

 

Yorumlar (0)