Trabzonspor Alioski transferi için kesenin ağzını açtı

Trabzonspor'un sol bek transferi için gündemine aldığı Kuzey Makedonyalı Ezgjan Alioski'ye yeni teklif yaptığı iddia edildi.

Trabzonspor Haber 03.07.2021, 15:04 03.07.2021, 15:06
Trabzonspor Alioski transferi için kesenin ağzını açtı

Trabzonspor sol bek transferi için birçok isimi gündeminde tutuyor. Bordo Mavililer uygun maliyete sol bek pozisyonuna kaliteli bir futbolcu transfer etmek istiyor. Bu doğrultuda girişimlerini sürdüren yönetimin daha öncesinde teklif yaptığı Leeds United ile sözleşmesi sona eren Ezgjan Alioski için yeni bir teklif sunmaya hazırlandığı iddia edildi. 

 

ezgjan-alioski.jpeg

Trabzonspor'un Alioski için yaptığı ilk teklifinde yıllık 1.2 milyon Euro garanti ücret ve 300 bin Euro imza parası önerdiği iddia edildi. 

Takvim'in haberine göre; Euro 2020'de gösterdiği performansın ardından talipleri artan Alioski'nin maaş beklentisi  2-2.5 milyon Euro seviyelerinde. Trabzonspor yönetiminin yeni teklifinde Alioski için verebileceği maksimum ücreti önerdiği ve cevap beklemeye başladığı kaydedildi. 

7a103dffe3d34407a6bdad6e1a8905bd.jpg

Leeds United ile sözleşmesi biten ve bonservisi elinde olan Ezgjan Alioski Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da transfer gündeminde yer alıyor. Ancak Trabzonspor'un Alioski transferinde en ısrarcı takım olduğu gelen bilgiler arasında. 

Yorumlar (0)