Trabzonspor'da son dakika Nwakaeme gelişmesi!

Trabzonspor'da son dakika Nwakaeme gelişmesi yaşanıyor. Bordo Mavililer sözleşme yenileme görüşmelerinde bir kez daha sonuç alamadı.

Trabzonspor Haber 25.05.2022, 16:18 25.05.2022, 16:34
Trabzonspor'da son dakika Nwakaeme gelişmesi!

Süper Lig'de şampiyonluk hedefine ulaşan Trabzonspor'da transfer çalışmaları sürüyor. 

İç transferde Nwakaeme ile uzun süredir sözleşme yenileme görüşmelerini sürdüren bordo mavili yönetim bir kez daha anlaşma sağlayamadı. 

A Spor'un haberine göre; taraflar arasında yıllık ücret ve sözleşme süresi konusunda farklılıklar bulunuyor.

Yorumlar (3)
ibrahim Mumcu 1 ay önce
Perormansa dayalı bir sözleşme yapalım o zaman, örneğin 15 gol 5 asit yaparsan tamam şamipyonlar dligine gidersek tamam her yıl şampiyon olursak istediği ve istediğine yakın bir rakamda anlaşalım. O klubu sıkıştırıyorsa bizde skor ve netice garantisi isteyelim onun yaptığı ayıp değilse bizim yaptığım, isteklerimiz niye aypıp olsun, O büyük oynuyorsa bizim işimize gelir.
Mehmet 1 ay önce
Biz navakamenin keyfini bekleyemeyiz, acilen, navakamenin daha yetenekli bir oyuncu almamız lazım acilen, önümüzde şampiyonlar ligi var, lig var, kupa var, kimse trabzondan büyük değil,
RIDVAN ŞENAY ÇETİNKAYA 1 ay önce
Makameye işi bir ata sözü vardır artık habak tadı verdi diye futbolcuya kesin tarih verilip cevap alınmazsa teşekkür edilip gönderilmeli makameye bulunmaz bir Hind jürisi değildir 9