Trabzonspor'da Visca'nın alternatifi hazır!

Trabzonspor transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Visca transferi için girişimlerini sıklaştıran Bordo Mavililer, alternatif isimleri de gündeminde tutuyor.

Trabzonspor Haber 03.01.2022, 10:28
Trabzonspor'da Visca'nın alternatifi hazır!

Trabzonspor  devre arasında kadrosunu güçlendirmeye yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bordo Mavililerin transferde ana gündemi Edin Visca. Visca transferinde oldukça yol kat eden Trabzonspor, Başakşehir ile pazarlıklarını sürdürüyor. Visca transferi için bonservis pazarlıklarında henüz netleşen bir durum yok. Trabzonspor yönetimi sadece Visca transferine bağlı kalmayarak Abdullah Avcı'nın raporu doğrultusunda alternatif isimleri de gündeminde tutuyor. 

Ola Solbakken transfer listesine alındı

Transferde hata yapmak istemeyen bordo mavili yönetim ince eleyip sık dokuyor. Transfer çalışmalarında Abdullah Avcı ve izleme komitesinin önerilerine göre yol haritası çizen Trabzonspor yönetimi bu bağlamda Bodo Glimt'ten Ola Solbakken'i gündemine aldı. Galatasaray'ın da peşinde olduğu Norveçli kanat oyuncusu için Visca ve Efecan Karaca transferlerinin gidişatına göre hamle yapılacak. 23 yaşındaki futbolcunun İzleme Komitesi Direktörü İhsan Derelioğlu tarafından canlı takip edildiği ve Abdullah Avcı'nın da onay verdiği öğrenildi. 

Visca ve Efecan'ın alternatifi Solbakken

Trabzonspor Gervinho'nun sakatlanmasının ardından kadrosunu Kouassi ile güçlendirmişti. Bordo Mavililer, 1 veya 2 kanat transferi daha yapmak istiyor. Trabzonspor'unn liste başında Visca ve Efecan Karaca isimleri bulunuyor. Bu iki oyuncu için görüşmelerini sürdüren Bordo Mavililer, olumsuz sonuç alması durumunda Norveçli kanat Solbakken'i kadrosuna katmak için girişimlerde bulunacak. 

Yorumlar (0)