Trabzonspor'dan taraftara büyük hizmet!

Trabzonspor, stadyumun girişine aşı çadırı kurulacağını duyurdu.

Trabzonspor Haber 07.01.2022, 12:32
Trabzonspor'dan taraftara büyük hizmet!

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) aldığı yeni karara göre 2. doz aşısının üzerinden 180 gün geçmiş olan kişiler stadyumlara giremeyecek.

3. doz aşısını yaptıran kişilerde ise 14 günlük karantina şartı aranmayacak. 

3. dozu yaptırmış kişilerin gün şartı aranmaksızın stadyumlara girebilecek olması dolayısıyla Trabzonspor yönetimi, Medical Park Stadyumu'nun girişine aşı çadırı kurmaya karar verdi.

Taraftarlar stadın önündeki çadırda yapılan 3. doz aşıdan yarım saat sonra tribünlere giriş yapabilecekler.

Saat 17.00'ye kadar geçerli olan bu durum, 17.00'den sonra geçerliliğini yitirecek. 

Saat 17.00'ye kadar aşısını yaptıran kişiler yarım saat sonra stada giriş yapabilecekler.

Konu ile ilgili bir duyuru yayımlayan Trabzonspor, şu ifadeleri kullandı:

TFF’nin stadyumlara giriş şartlarıyla ilgili yayınladığı bilgilendirmeye göre son aşısının üzerinden 180 gün geçmiş ve henüz “hatırlatma aşısı” olmayan kişiler stadyumlarda müsabaka izleyemeyecektir.

Bu doğrultuda kulübümüz ile Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü arasında yapılan protokolle, 7 Ocak 2022 Cuma günü saat 14.00 ile 17.00 saatleri arasında Medical Park Stadyumu Passolig gişeleri önünde aşı çadırları kurulacaktır. Henüz 3. doz aşısını olmamış taraftarlarımız, aşı çadırlarında (Biontech veya Sinovac) aşılarını yaptırdıktan 30 dakika sonra stadyuma giriş sağlayabileceklerdir.

Gerek Sağlık Bakanlığı’nın izin verdiği aşı noktalarında gerekse Medical Park Stadyumu’nda kurulan aşı çadırında bugün saat 17.00’ye kadar “hatırlatma aşısı” yaptıran kişiler stadyuma giriş yapabilecektir. Bugün saat 17.00’den sonra aşı olan taraftarlarımızın stadyuma girişleri kabul edilmeyecektir.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 17 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
3
hafif kar duşu