Trabzonspor'dan Trabzonlu sanatçı Bilal Hancı'ya cevap

Trabzonspor, 'O artık bizden biri… Edin Vişça 18 numaralı formasıyla yuvamızda!' paylaşımı yaptı. Bunun üzerine Bilal Hancı'dan adminlere çağrı geldi.

Trabzonspor Haber 06.01.2022, 20:26 06.01.2022, 21:18
Trabzonspor'dan Trabzonlu sanatçı Bilal Hancı'ya cevap

Trabzonspor kulübü kadroya kattığı yeni isimler için hazırladığı tanıtım videoları ile dikkat çeken bir kulüp. Yıllardır Trabzonspor taraftarının takımda görmek istediği yıldız oyuncu Edin Vişça geçtiğimiz günlerde yapılan anlaşma ile Trabzonspor kadrosuna dahil oldu.

Bugün sağlık kontrolünden geçerek takıma katılan Edin Vişça için Trabzonspor Kulübü Twitter hesabından bir paylaşım yapıldı. Yapılan paylaşımda "O artık bizden biri… Edin Vişça 18 numaralı formasıyla yuvamızda!" ifadelerine yer verildi.

Kulüpten yapılan bu paylaşım üzerine Trabzonspor taraftarı olan Trabzonlu genç sanatçı Bilal Hancı kendi Twitter hesabı üzerinden Trabzonspor adminlerine çağrıda bulundu. Kulübün paylaşımına yaptığı yorumda "Admin biz bu adamı yıllardır bekliyoruz sadece fotoğrafla geçiştirme bizi yok mu güzel bir video?" ifadelerini kullandı.

Bilal Hancı'nın çağrısına Trabzonspor adminlerinden yanıt gecikmedi. Trabzonspor kulübüne ait Twitter hesabından Bilal Hancı'ya yanıt olarak “Ona bakacağuk!" diyerek saat 20:30'u işaret etti.

Kulüpten gelen yanıttan memnun olduğu görülen Bilal Hancı şu ifadeleri kullandı: "Bu görseli bastırıp evimin duvarına astıracağım. Hadi video da gelsin"

TRABZONSPOR VİDEOYU YAYIMLADI

Yorumlar (0)