Trabzonspor'dan Uğurcan Çakır kararı

Trabzonspor yönetimi şampiyonluğun en büyük mimarlarından kaptan Uğurcan Çakır hakkında kararını verdi.

Trabzonspor Haber 25.06.2022, 15:00 25.06.2022, 15:09
Trabzonspor'dan Uğurcan Çakır kararı

Trabzonspor'un şampiyonluğunda büyük rol oynayan kaptan Uğurcan Çakır için bordo mavili yönetim 15 milyon Euro'nun altındaki teklifleri değerlendirmeye almayacak. 

Uğurcan için Portekiz'den Benfica ile birlikte İngiltere'den ve İspanya'dan birçok kulübün transfer teklifi hazırlığında olduğu öğrenildi. 

Talipleri her geçen gün daha da artan Uğurcan Çakır'ın Trabzonspor'dan 15 milyon Euro'nun altında bir fiyata ayrılması beklenmiyor. 

Trabzonspor yönetiminin olası bir transfer durumunda sözleşmeye sonraki satıştan pay ve bonuslar da ekleyeceği gelen bilgiler arasında.

Uğurcan Çakır için kulübe ciddi bir teklif gelmemesi durumunda ise sözleşme yenileme yoluna gidilecek ve başarılı file bekçisinin maaşı yıllık 9 milyon TL'den 25 milyon TL seviyelerine çekilecek. 

Uğurcan, hem kulübü hem de kendisini tatmin eden bir teklif gelmemesi durumunda bordo mavili kulüpten ayrılmak istemiyor. 

Yorumlar (1)
iskefiyeli 2 ay önce
Satmayacağız demek istiyorlar.Hiçkimse Türkiyelibir futbolcuya okadar parayı vermez.Neden derseniz.Türkiye futbolunun dünyadaki yerine bakınız