Trabzonspor Ekuban'ın bonservisini belirledi

Transfer döneminin hareketli takımı Trabzonspor'da yıldız forvet oyuncusu Caleb Ekuban'a İtalya ve Fransa'dan talipler var. Trabzonspor yönetimi Ekuban için beklediği bonservis bedelini bu kulüplere iletti.

Trabzonspor Haber 23.06.2021, 15:24 23.06.2021, 15:24
Trabzonspor Ekuban'ın bonservisini belirledi

Trabzonspor'da gösterdiği performans ile Avrupa kulüplerinin dikkatini çeken Caleb Ekuban için Fiorentina, Sampdoria, Torino, St.Etienne devrede. Yüksek ilgiden faydalanmak isteyen Trabzonspor Ekuban'ın bonservis bedeli için kararını verdi. 

caleb-ekuban-001.jpg

Trabzonspor Ekuban'ı takımda tutmak istiyor. Ancak Ekuban'ın sevgilisinin İtalya'da yaşamasından dolayı İtalya Serie A'dan gelen tekliflere sıcak baktığı öğrenildi. Trabzonspor yönetiminin Ekuban'ı satmak istemese de kulübe iyi bir bonservis bedeli kazandırması  durumunda gitmesine onay vereceği öğrenildi. 

caleb-ekuban.jpg

Bordo Mavili yönetim golcü oyuncu için 6 milyon Euro bonservis bedeli istiyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu ve kurmaylarının Ekuban için istenilen fiyatın teklif edilmesi halinde 27 yaşındaki futbolcunun takımdan ayrılmasına izin vereceği gelen bilgiler arasında. 

Ekuban 1.2 milyon Euro bonservis  bedeli karşılığında Leeds United'dan transfer edilmişti. 

Yorumlar (0)