Trabzonspor gündemi: Nwkaeme sözleşme yenileyecek mi?

Trabzonspor yönetimi, takımın yıldız oyuncusu Nwakaeme ile sözleşme yenileme görüşmelerine devam ediyor.

Trabzonspor Haber 18.11.2021, 10:49 18.11.2021, 11:48
Trabzonspor gündemi: Nwkaeme sözleşme yenileyecek mi?

Süper Lig'in lider takımı Trabzonspor'da yönetim, yoğun bir gündemle çalışmalarına devam ediyor. Ara transfer dönemi için planlamalar yapan yönetim bir yandan da Nwakaeme'nin sözleşmesinin yenilenmesiyle alaklaı görüşmeleri yürütüyor. Bordo Mavililerin yıldız oyuncusu Anthony Nwakaeme'nin mukavelesi bu sezonun sonunda bitiyor. Trabzonspor taraftarlarının sevgilisi Nwakame'nin Trabzon'da mutlu olduğunu her verdiği demeçte belirtmesine rağmen henüz sözleşmesini yenilememesi kafalarda soru işareti bırakıyor. 

Trabzonspor'dan Nwakaeme'ye yapılan teklif

Trabzonspor yönetimi Nwakaeme’nin kalmasını istiyor. Ancak mali displini de korumak istiyor.Nijerya’dan Complete Sport’un iddiasına göre bordo-mavililer Nwakaeme’ye 1.5 milyon Euro’dan iki yıllık sözleşme önerdi.Ayrıca yönetimin tek seferde ödenmek üzere 500 bin euro imza parası teklif ettiği iddia edildi.Nwakaeme'nin yönetimin sunduğu teklife sıcak baktığı ve yakın zamanda sözleşme yenilemek için masaya oturacağı gelen bilgiler arasında. Ancak sözleşmenin imzalanması için henüz herhangi bir adımın atılmaması, önceki yaşanan tecrübelere dayanarak taraftarları tedirgin ediyor. 

Yönetim ocak ayına bırakmak istemiyor

Trabzonspor yönetimi, takımın kilit oyuncusu Nwakaeme'nin sözleşmesini bir an önce uzatarak oyuncunun şampiyonluk yolunda sahaya odaklanmasını istiyor. Yeni sözleşmenin 2 artı 1 yıllık olması beklenirken Nwakaeme'nin en geç aralık ayı içerisinde imzayı atması gerekiyor. Çünkü 32 yaşındaki Nijeryalı futbolcu,  ocak ayından itibaren diğer takımlarla görüşme serbestliğine erişecek.Yönetim, bu durumun gerçekleşmesini istemiyor.  

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 17 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
5
parçalı bulutlu