Trabzonspor maçına giden Fenerbahçe taraftarı yaşadıklarını anlattı

Şampiyon Trabzonspor'un Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Altay'ı 2-1 yendiği karşılaşmayı tribünden takip eden Fenerbahçe formalı taraftar, sosyal medyada gündem olmuştu. Fenerbahçe formasıyla tribüne gelen Nihal Kirpi, yaşadıklarını anlattı.

Trabzonspor Haber 17.05.2022, 11:33 17.05.2022, 11:54
Trabzonspor maçına giden Fenerbahçe taraftarı yaşadıklarını anlattı

Trabzonspor'un Altay'ı mağlup ettiği karşılaşmada Trabzonsporlu arkadaşıyla maça Fenerbahçe formasıyla gelen Nihal Kirpi, Sabah'a konuştu. 

"Kim demiş Fenerbahçeliyi almazlar" diyen Nihal Kirpi,"Fenerbahçe formamı giydim, gittim. 2 kişi taşkınlık yaptı. Ama Trabzonsporlular hemen etrafımızda çember oluşturup, beni korudu. Beni cesaretimden dolayı tebrik ettiler. Birlikte halay bile çektik. Benim ki de Fenerbahçe aşkı, ne yapayım. Kadın girdiği her yeri güzelleştiriyor" dedi.

Tüm Trabzonspor taraftarlarına teşekkür ediyorum

Sosyal medyada büyük ilgi gören görüntüler sonrası açıklamalarda bulunan Fenerbahçeli taraftar, yaşadıklarını şu şekilde anlattı:

"Arkadaşım Özgür Bal, Trabzonlu ve koyu Trabzonsporlu. Ben Manisalıyım ve koyu Fenerbahçeliyim. Arkadaşımın taraftar kart passolig'i var.Ben arkadaşıma, 'Fenerbahçe formasını giyip gelirim' dedim. O da bana, 'Biz bütün takımlara açığız. Giyip, gelebilirsin, sorun yok. Amaç eğlenmek' dedi. Ve Fenerbahçe formamı giydim gittim. 'Eşlerimiz gelmek istedi ama taşkınlık çıkar diye izin vermedik. Bakın siz gelince her şey daha güzel oldu' dediler.Trabzonsporlular çok korudu beni. Tüm Trabzonspor taraftarlarına gösterdikleri saygı için teşekkür ederim.Sözlü taciz hiç yaşanmadı. Laf atan olmadı. Aksine fotoğraf bile çektiren oldu." 
 

Yorumlar (0)