Trabzonspor stoper transferini bitiriyor

Trabzonspor savunmadaki eksikliklerini bir bir gideriyor. Sağ bek ve sol beke nokta atışı transferler yapan Bordo Mavililer, stoper transferini de bitirmeye hazırlanıyor.

Trabzonspor Haber 17.06.2022, 12:54
Trabzonspor stoper transferini bitiriyor

Trabzonspor yönetimi, Abdullah Avcı'nın istediği öncelikli transferler konusunda önemli bir hamle yaparak sağ bek ve sol bek mevkilerindeki eksikliği Larsen ve Eren Elmalı transferleriyle giderdi. 

Gözler stoper transferine çevrilirken deneyimli teknik adamın isteği doğrultusunda Denswil'e de imza attırıldı.

Kadrodaki öncelikli eksiklikleri hazırlık kampına kadar gidermek isteyen Bordo Mavililer bir stoper oyuncusuyla da anlaşmak için vites artırdı.

Trabzonspor kapsamlı bir şekilde yürüttüğü transfer çalışmalarında alternatifleriyle birlikte Abdullah Avcı'nın istediği oyuncular için girişimlerini hızlandırdı. 

Stoper transferi için birçok isim zikredilirken sürpriz bir isim gündeme geldi ve transferin bitme noktasına geldiği iddia edildi. Fanatik'in haberine göre; Trabzonspor Shakhtar’ın Brezilyalı stoperi Marlon ile anlaşmaya vardı. 

Ukrayna ekibi ile bonservis konusunda görüşmelerin sürdüğü kaydedilirken, kulüpler arasındaki görüşmelerin resmiyete dökülmesiyle birlikte Marlon'un Türkiye'ye geleceği belirtildi.

Yorumlar (0)