Trabzonspor'un eski yöneticisinden camiaya uyarı!

Trabzonspor eski Genel Sekreteri Hasan Yener bordo mavili camiaya önemli mesajlar verdi.

Trabzonspor Haber 02.07.2022, 10:49 02.07.2022, 11:13
Trabzonspor'un eski yöneticisinden camiaya uyarı!

Trabzonspor eski Genel Sekreteri Hasan Yener Sporx'ten Emrah Karalinç'e konuştu. Yener, bordo mavili camiaya seslenerek "Biz de Beşiktaş gibi olmayalım!" uyarısında bulundu. 

Trabzonspor örnek oldu

Trabzonspor'un hak ederek şampiyon olduğunu belirten Hasan Yener, şampiyonluğun çok anlamlı olduğunu söyleyerek, dünyaya örnek olan bir kutlama yapıldığının altını çizdi. 

"Trabzonspor hem nasıl şampiyon olunacağını hem de nasıl kutlama yapılacağını gösterdi." diyen Yener, "Real Madrid'in kutlamaları da Trabzonspor'un kutlamaları gibiydi." ifadelerini kullandı. 

Abdullah Avcı süreci iyi yönetti

Abdullah Avcı'nın süreci çok iyi yönettiğinden bahseden Hasan Yener, "Abdullah Avcı Karadeniz kökenli. Trabzonspor'u da iyi tanıyor. İyi bir ekibi var. Bir bütünlük oluşturdular. Abdullah Avcı da güzel mesajlar verdi ve süreci iyi yönetti." dedi. 

Uğurcan ve Abdülkadir 1 yıl daha kalmalı 

Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Ömür'ün transfer olasılıkları hakkında görüşlerini paylaşan Trabzonspor'un eski yöneticisi, "Uğurcan Çakır şampiyonlukta öne çıkan en önemli isimdi. 1 sene daha kalmasını temmenni ediyorum. Abdülakdir temaslı oyuna çok açık bir futboclu. Çok faule maruz kalıyor ve Avrupa'da küçük temaslarla yere düşersen başarılı olamazsın. Abdülkadir'in güçlenmesi gerek. Abdülkadir'i biraz daha güçlü görüyorum. Özel çalışıyor. Trabzonspor'un Avrupa için kadrosu yetersiz. Dolayısıyla 1 sene daha kalmaları lazım." şeklinde konuştu. 

Beşiktaş örneği

Son olarak Trabzonspor taraftarlarına ve bordo mavili camiaya seslenen Yener, "Başarı güzel ama devam etmesi şart. Önümüzdeki sezon olası başarısızlıklarda hemen eleştiri yapılmaması lazım. Bu durum Trabzonspor'u yaralar. Örnek olarak Beşiktaş şampiyon oldu hemen sonraki sezon çok kötü bir süreç yaşadı. Bu Trabzonspor için örnektir. Taraftarlarımızın şampiyonluktan sonraki sezon da dikkatli olması gerekir." açıklamasında bulundu. 

Yorumlar (0)