Trabzonspor'un yeni transferi Gervinho'dan şampiyonluk mesajı

Trabzonspor yeni transferi Gervinho, açıklamalarda bulundu. Trabzonspor'a anlatılan projeye inandığı için geldiğini söyleyen Fildişi Sahilli oyuncu, bu sezon şampiyonluğu hedeflediklerini belirtti.

Trabzonspor Haber 10.07.2021, 10:52 10.07.2021, 10:52
Trabzonspor'un yeni transferi Gervinho'dan şampiyonluk mesajı

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'da yeni transfer Gervinho gazetecilerin sorularını yanıtladı. 

Trabzonspor'da takım arkadaşları tarafından çok iyi karşılandığını söyleyen Gervinho, "Bana çok iyi davrandılar. Arkadaşlarla olan ilişkilerim çok güzel. Gördüğüm kadarıyla hedeflerimi gerçekleştirebileceğimiz bir ortam var." dedi.

Daha önce Trabzonspor'da forma giymiş olan arkadaşları ile konuştuğunu ifade eden yıldız oyuncu, "Burada oynamış olan arkadaşlarımla konuştum. Bunun amacı buraya daha iyi adapte olabilmek ve daha iyi ilişkiler kurabilmekti. Trabzonspor'da olduğumdan dolayı çok mutluyum." ifadelerini kulandı.

Gervinho'nun açıklamaları şu şekilde:

PROJEYE İNANDIM

"Trabzonspor'u tercih etmemin sebebi hoca ile ilgili güzel duygularım vardı. Buraya gelmeden eski oyuncularla da konuşmuştum. Bana anlatılan projeye inandım.Projeye inandığım için buradayım.  

İmza törenimizden sonra Zokora ile konuştum. Taraftarların gayet neşeli olduğunu ve büyük ambiyans yarattığını biliyorum ama henüz bunu göremedim sadece duydum umarım bu atmosferi yaşarım. 

Şu an için takım içerisindeki atmosfer çok iyi. Antrenman yoğunluğumz var sadece. Ama herkes henüz gelmedi. Herkesin gelmesini beklememiz gerekiyor. 

ŞAMPİYON OLMAMAMIZ İÇİN BİR NEDEN YOK

İnşallah şampiyon oluruz. Büyük ekipler şampiyonluk için oynar Trabzonspor büyük bir takım ve bu sezon şampiyon olmak isteyeceğiz. Olmamamız için hiçbir neden yok. Bu sezon şampiyonluğu hedefleyeceğiz. 

Açıkçası taraftarlar olmadan oynamak çok garip. Ben taraftarsız oynamayı sevmiyorum. Biz sporcular taraftarların önünde oynamaya alışığız. Havaalanındaki karşılama bana bahsedildiği gibi çok etkileyiciydi. Bana iyi hissettirdi. 

Benim açımdan bakacak olursanız ben hücumda oynuyorum. Sağ olur, sol olur benim için fark etmez. Hoca beni nerde görmek isterse orada oynayacağım. Sezon sonu hedeflerimizi gerçekleştirmek, nerede oynadığımdan daha önemli.

Yorumlar (0)