Uğur Dündar'dan skandal Trabzonspor açıklaması: FETÖ'ye açıkça destek vermektir

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, Trabzonspor ile ilgili skandal açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Haber 03.05.2022, 21:57
Uğur Dündar'dan skandal Trabzonspor açıklaması: FETÖ'ye açıkça destek vermektir

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, "Fenerbahçe bu ülkenin düşürülmeyecek tek kalesidir. 3 Temmuz'da başlatılan düşürme sürecini de birbirine kenetlenip yek vücut olarak bertaraf eden kulübümüz atalete kapılan, yılgınlığa düşen herkes için ilham kaynağı olmuş. Sonu kestirilemeyen tarihi süreçte kulübümün yanında bir nefer gibi yer almış olmak her Fenerbahçeli gibi benim için de gurur kaynağıdır. Camiamız milli mücadeleden bu yana olduğu gibi bundan sonra da gelebilecek her türlü saldırıya iftiraya karalama çalışmalarına hazırdır. Örneği son olarak kulübümüzü bir tüfeğin namlusunun ucunda gösterip tertemiz 2010-2011 şampiyonluğumuza gölge düşürmeye çalışanların bu kin ve nefret girişimleri 3 Temmuz kumpasına arka çıkmadır. Türk yargısının kesinleşmiş kararlarına meydan okumadır. Takım otobüsümüzü kimlerin kurşunlamaya azmettirdiğinin işaretidir. Hain FETÖ'ye açıkça destek vermektir. Kulübümüz yönetim kurulumuz ve yüksek divan kurulumuz bu kumpasla yargı önünde gereken her türlü mücadeleyi verecektir. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti, yaşasın Fenerbahçe" diye konuştu.

Yorumlar (6)
Ahmet 2 ay önce
Bende Tv lerde adam diye seni dinlerdim meğer sende beş para etmez birisin
M. Dem 2 ay önce
Yaşason şike!!!! Yaşasın şikeciler!!!!
Mecotürk 2 ay önce
Yav Bunlar Fetoyla güya sike yapmadilarmi.Is ortaya çikinca Hain Fetö.Hain F B. Yöneticileri demeye cesaret edemiyorlar Azizbey suçlu durumdan Mapus yatmadimi Neden onun yerine bir Fetocuyu mapusa atmadilar.Islerine geldigi gibi topu taça atiyorlar.Kudurun kiskancliktan.Bize heryer Trabzon.istanbul bile..Türküz dogruyuz Trabzonsporluyuz..
Şenol 2 ay önce
Bu Fenerbahçeli yöneticilerin kedilerden bir farkı yok kedi erişemediği ciğere mundar dermiş bunlarda o hesap şikebahçeliler kafalarına göre bişeyler uydurmaya çalışıyorlar ama nafile
yaşar 2 ay önce
Türk yargısının önceki kararı da kesindi..
yaşar 2 ay önce
Türk yargısının önceki kararı da kesindi..