Uğurcan Çakır giderse Mert Günok gelecek

Trabzonspor'da Uğurcan Çakır'ın gitmesi durumunda Abdullah Avcı Başakşehir'in Milli kalecisi Mert Günok transferini istiyor.

Trabzonspor Haber 24.06.2021, 11:21 24.06.2021, 11:21
Uğurcan Çakır giderse Mert Günok gelecek

Trabzonspor’da artık bütün gözler Uğurcan Çakır transferine çevrildi. Yönetim, bir yandan milli file bekçisinin satışından elde edilecek olan gelirle ekonomik anlamda rahatlamanın planlarını yaparken, diğer yandan kaleyi emanet edecek yeni isim için çalışmalarını sürdürüyor. Teknik Direktör Abdullah Avcı’nın aklındaki ilk ve tek isim, eski öğrencisi Mert Günok. Uğurcan Çakır'ın transferi netleşince Trabzonspor Mert Günok için resmi girişimlere başlayacak. Abdullah Avcı Mert Günok için devreye girdi.

mert-gunok.jpg

Mert Günok Abdullah Avcı ile çalışmak istiyor

Trabzonspor, M. Başakşehir'in kalecisi Mert Günok'u kadrosuna katmak için hem kulübü hem de futbolcuyla bağlantıya geçerek uygun şartları oluşturmak için yoğun çaba harcıyor. Mert Günok, Avcı’nın bizzat kendisine yaptığı teklife ‘evet’ dedi. Başakşehir'de mutsuz olan 32 yaşındaki başarılı file bekçisi, Mert Günok eski hocası Abdullah Avcı ile yeniden çalışmayı hedefliyor.

mert-gunok-turkiye.jpg

Uğurcan Çakır transferi netleşince...

Mert Günok ile sözleşen Trabzonspor, Uğurcan'ın transferi netleşince resmi süreci başlatacak. Başakşehir’le 2023'e kadar kontratı bulunan Mert'in transfer sürecinde kulübünden kolaylık isteyeceği öğrenilirken, Abdullah Avcı'nın da yıllarca çalıştırdığı Başakşehir ile yakın ilişkileri devam ediyor. Dolayısıyla, yüksek bonservis bedeli ödemeden Mert işinin çözülmesi planlanıyor.

 

Yorumlar (0)