Uğurcan Çakır için 40 milyon Euro yorumu

Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Uğurcan Çakır transfer döneminin gözde isimleri arasında yer alıyor. Bordo mavililerin eski teknik direktörü Sadi Tekelioğlu milli yıldız hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Haber 02.06.2022, 11:19 02.06.2022, 11:34
Uğurcan Çakır için 40 milyon Euro yorumu

Sadi Tekelioğlu, Sporx'ten Emrah Karalinç'e özel açıklamalarda bulundu. Uğurcan Çakır'ın transferi hakkında konuşan Sadi Tekelioğlu, "20 milyon Euro'ya Uğurcan'ı ben de bırakmam." dedi. 

Tekelioğlu Uğurcan'ın transfer sürecini şu şekilde yorumladı:

Uğurcan ile sık sık konuşuyoruz. Bana da "Benim de kulübün de menfaatine olacaksa Avrupa'ya gitmek isterim. Sözleşmem bitse bile yeniler kulübe katkı sağlayarak gitmek isterim." dedi. Gönlü Avrupa'da. Uğurcan'ın şampiyonlukta katkısı çok büyük. Sezon içinde anormal kurtarışlar yaptı.20 milyon Euro'ya Uğurcan'ı ben de bırakmam. Leeds United  Uğurcan için ekip yolladı. Çok beğendiler. Kendimizi küçümsemeyelim. Nokta atışı yapıyor zaten Avrupalılar. 40 milyon Euro gibi bir bütçe ayrılabileceği konuşuluyor. Gitse gitse 40'a gider.

Yorumlar (7)
Cevdet 3 hafta önce
ha ha ha... Ugurcan a hic kimse bu Parayi vermez. Türkiye icin iyi kaleci olabilir ama Avrupa ya göre degil cünkü hic yan topu olmayan bir Kaleci yi kimse almaz.
Mehmet 3 hafta önce
Fenerli misin cevdet
gökhan yetim 3 hafta önce
yalan haber leeds unided türk oyuncu almayacağını basın açıklaması yaptı.
Hüseyin 3 hafta önce
Bence 30 ila 35 arası bir paraya gider ugurcan
Misafir 3 hafta önce
Tüm futbolcular çok başarılıydı ve hepsi çok karakterli futbolcular hepsini tebrik ediyorum. Başarılarını gölgelemek istemiyorum ama Uğurcan olmasaydı bu sene Trabzon şampiyon neyim olamazdı, Avrupa'ya giderse yerine çok iyi kaleci alınmalı
Mustafa Ceylan 3 hafta önce
Türktakımlarındaki kalecilere bu paraları vermezler ucuza kapatmaya çalışırlar juve bercelona milan inter gibi takımların kalecileri olsa 60 70 milyon Euro’ya bile satarsın ama bizde olmaz almazlar
Mustafa 3 hafta önce
Ersin destanoglunu verelim 40 bin TL ayda 4. 4 versinler kurtuluruz bizde