Uğurcan Çakır'ın abisi konuştu: Altay ile aralarında...

Trabzonspor'un kaptanı Uğurcan Çakır'ın abisi ve menajeri Necdet Çakır flaş açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Haber 02.04.2022, 10:37 02.04.2022, 20:58
Uğurcan Çakır'ın abisi konuştu: Altay ile aralarında...

Necdet Çakır, A Spor Radyo’da yayınlanan Spor Trafiği programında özel açıklamalar yaptı. 

Uğurcan özel hayatına dikkat ediyor

Necdet Çakır, “Uğurcan'ın İstanbul'dan getirdiği bir özel antrenörü var. Onunla beraber kulüpte yaptığı antrenmanların dışında ekstra çalışmalar yapıyor. Uğurcan özel hayatına, erken uyumaya, erken kalkmaya dikkat ediyor. Motivasyona çok önem veren bir isim. Bireysel olarak çok fazla ekstra çalışmaları var” dedi.

Avrupa'ya gitmek istiyor

Kardeşinin hayalinin Avrupa'da oynamak olduğunu dile getiren Necdet Çakır, "Uğurcan'ın Trabzonspor'da kaptan olması, milli takımda görev yapması çok büyük gurur. Uğurcan'ın şu anki tek hedefi Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak. Trabzonspor'daki misyonunu tamamlayınca da eğer olursa Avrupa'ya gitmek istiyor. Eğer olmazsa Trabzonspor gibi büyük bir camiaya hizmet etmeye devam edecek” ifadelerini kullandı.

Uğurcan ve Altay birbirleriyle iyi anlaşıyorlar

Milli takımda yaşanan kaleci rekabetini de değerlendiren Necdet Çakır, “Milli takım seviyesine gelmiş iki oyuncunun ay-yıldız özelinde birbiriyle anlaşamaması gibi bir durum söz konusu olamaz. Uğurcan ve Altay birbirleriyle iyi anlaşıyorlar. Aralarında tatlı bir forma rekabeti var. Önemli olan milli takımın başarısı için ter dökebilmek. Onlar da çok profesyonel ve bunun farkında. İyi iki arkadaşlar, aralarında medyada bahsedilenler gibi bir sıkıntı yok” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)