Umut Bozok'un menajerinden flaş Trabzonspor açıklaması!

Umut Bozok'un menajeri Olivier Davo, oyuncusuyla ilgili basına yansıyan Trabzonspor'a transfer olacağı şeklindeki iddialara ilişkin flaş açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Haber 02.07.2022, 16:17
Umut Bozok'un menajerinden flaş Trabzonspor açıklaması!

Transfer döneminin gözde oyuncusu Umut Bozok ile alakalı menajeri Olivier Davo'dan açıklama geldi. 

Umut Bozok'un Trabzonspor'a transfer olacağı iddialar hakkında açıklamalarda bulunan Olivier Davo, "Umut'un Abdullah Avcı ile telefon görüşmesi yaptığı doğru. Türkiye liginin şampiyon hocasının, Türkiye liginin gol kralı ile konuşması gayet normal ve bizim adımıza da gurur verici. Ancak bazı gerçekler var... Umut Bozok'un transferi için Trabzonspor'dan hiçbir yetkili bizimle görüşmedi. Bir kulüp ile resmi bir görüşme yapmazsan, kendini de o kulüpte düşünemezsin" dedi.

Açıklamalarına devam eden Davo, "Umut'un kariyeri için Trabzonspor düşündüğümüz bir kulüp değil, çünkü bizimle hiçbir resmi temasları olmadı. Başka kulüplerden resmi temaslarımız var ve bu kulüpler ile de temaslarımız sürüyor, onların haberleri de çıkmıyor. Gazetelerde her gün birbirinden farklı haberler çıkıyor ve bu haberler Umut'un kendi ağzından yapılıyor, bu haberlerin tamamı gerçek dışı" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)