Visca: Kupa kaldıracağız bu sezon!

Uzun süren transfer görüşmelerinin sona ermesinin ardından Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu,Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ve yeni transfer Edin Visca basın açıklamasında bulundu.

Trabzonspor Haber 05.01.2022, 16:47
Visca: Kupa kaldıracağız bu sezon!

Trabzonspor'un uzun bir sürüdir sürdürdüğü transfer görüşmelerinde mutlu sona ulaşmasının ardından yeni transfer Edin Visca, Ahmet Ağaoğlu ve Göksel Gümüşdağ basına açıklamalarda bulundu. 

Visca 'Yardımcı olursanız sevinirim' dedi

Visca'ya verdiği uzun bir süredir Başakşehir'e vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eden Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, "Visca, Başakşehir’in sembollerinden biri. Bu kulübe verdiği, yaşattığı her şey için sonsuz teşekkür ediyorum.Abdullah Avcı, Visca’nın öğretmeni, hocası. Bu da Trabzonspor’un lehine etkenlerdi. Visca da ‘Yardımcı olursanız sevinirim’ dedi. Visca, sadece bu sene değil, geçtiğimiz senelerde de istendi.Farklı kulüplerle de görüşme yaptık. Ancak Ahmet Başkan çok daha istekli ve arzuluydu Visca noktasında. Onunla görüşmeleri 2 aydır sürdürüyoruz. Ben Ahmet Başkan'a teşekkür ediyorum çok seviyeli bir görüşme oldu.Hayırlı olsun Visca'nın da Allah yolunu açık etsin. Gittiği yerde de camiasıyla başarılara imza atar inşallah." şeklinde konuştu. 

Visca ile çok iyi şartlarda anlaştık

Visca transferiyle alakalı konuşan Ahmet Ağaoğlu ise "Ben özellikle transferde bize her türlü kolaylığı sağlayan değerli Başkanımız Göksel Gümüşdağ beye teşekkür etmek istiyorum.Çok açık ve net olarak belirteyim.Şimdiye kadar en çok zorlandığım transferlerden birisiydi. Tabiki kulübün en değerli oyuncusu,hepinizin yakından tanıdığı,hocamızın çok istediği,camiamızın da uzun süredir beklediği bir transferdi.Bizim de Trabzonspor olarak ekonomik durumumuz belli.Kulüple beraber gelebileceğimiz en son noktaya geldik,el sıkıştık. Visca ile de çok iyi şartlarda anlaştık. Trabzonspor camiasının ferdi olarak ve bütün taraftarlarımız adına transferin gerçekleşmesinde çok büyük emeği olan Asbaşkanımız Ertuğrul Doğan beye teşekkür etmek istiyorum. Transfer için çok mücadele verdi. Aynı zamanda da Visca'nın menajeri çok rahat anlaşabildiğimiz 3-4 oyuncu menajerinden bir tanesi. Onun da payı büyük. Çok anlayışlı davrandılar." dedi. 

Visca:Kupa kaldıracağız bu sezon

Çok heyecanlı olduğunu ifaden eden Visca da şunları söyledi:

“Çok heyecanlıyım. Göksel Gümüşdağ, benim için bir baba gibi. Bana izin verdi. Çok teklifler geldi ama yıllardır bu kadar isteyen bir camia olmamıştı.Heyecanlıyım, mutluyum, motiveyim. Trabzon’a gideceğim. Çok istekli gideceğim.ekrar şampiyonluk yaşamak, Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istiyorum.Abdullah Avcı, benim öğretmenim. Çok istekli gideceğim. 2-3 sene, Türkiye futbolunda en önemli rol oynayacağımızı düşünüyorum.Ayrılmak kolay değil ama çok mutluyum. Büyük bir camiaya gidiyorum. İnşallah yeni başkanla birlikte kupa kaldıracağız bu sezon.Trabzonspor, beni yıllardır isteyen bir camia. O sebeple camiaya kendimi yakın hissediyorum.Abdullah Hoca’yla konuştuk. Beni çok istedi, ben de onunla çalışmayı çok istedim. Çok mutluyum, başka bir şey dememe gerek yok.”

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 17 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
3
hafif kar duşu