Visca tamam sırada Kaan Ayhan

Trabzonspor büyük bir transfer başarısına imza atarak Edin Visca'yı kadrosuna kattı. Bordo Mavililerde yeni hedef Kaan Ayhan.

Trabzonspor Haber 06.01.2022, 10:09
Visca tamam sırada Kaan Ayhan

Süper Lig'in lideri Trabzonspor, devre arası transfer dönemi için iki transferi bitirdi. Henüz transfer sezonunun başlamamasına karşın hızlı bir şekilde ihtiyaç duyduğu bölgelere Abdullah Avcı'nın raporları doğrultusunda transfer yapan Trabzonspor, yaz transfer döneminde olduğu gibi devre arasında da rakiplerinden önce transfer defterini kapatmak istiyor. 

Visca'da mutlu son 

Dün yıllardır İstanbul'un üç büyük takımının transfer etmek istediği ama bir türlü mutlu sona ulaşamadığı Edin Visca transferini bitiren Trabzonspor,büyük bir transfer başarısına imza atmıştı. Bordo Mavililer, uzun süren Edin Visca transferinde mutlu sona ulaşmasının ardından yeni hedefine yoğunlaşmaya başladı. 

Trabzonspor kiralamak istiyor

Trabzonspor'da yeni hedef Edgar Ie'nin sakatlanmasının ardından stoper transfer olarak öne çıkıyor. Bu doğrultuda Abdullah Avcı Sassuolo forması giyen milli oyuncu Kaan Ayhan'ın transferini çok istiyor. Bordo Mavililerde hedef Kaan Ayhan'ı da bitirerek kadrosunu büyük ölçüde güçlendirmek. Ancak İtalyan kulübü henüz Trabzonspor'un Kaan Ayhan için yaptığı tekliflere olumlu bir dönüş yapmadı. Bordo Mavililer satın alma opsiyonuyla birlikte Kaan Ayhan'ı kiralamak isterken, İtalyan kulübü Kaan Ayhan'ı kiralık olarak göndermeye yanaşmıyor. 5 milyon Euro bonservis bedeli talep eden Sassuolo yetlilileriyle Trabzonspor yönetimi arasında pazarlıklar sürüyor. 

Trabzonspor yönetimi bu transferi bir an önce bitirebilmek için yoğun bir şekilde çalışıyor. 

Yorumlar (0)