Yılmaz Vural'dan şampiyonluk açıklaması: Trabzonspor'a yakışır

Trabzonspor haber: Kariyeri boyunca Süper Lig'de birçok takım çalıştıran deneyimli teknik adam Yılmaz Vural şampiyonluk yarışı hakkında konuştu.

Trabzonspor Haber 08.12.2021, 13:29 08.12.2021, 13:40
Yılmaz Vural'dan şampiyonluk açıklaması: Trabzonspor'a yakışır

Yılmaz Vural Süper Lig'deki şampiyonluk yarışını değerlendirdi. Trabzonspor'un iyi gittiğini söyleyen Vural, "Yeter artık 37 sene oldu. Trabzonspor'a da yakışır bu şampiyonluk. Olsunlar. Hep aynı takımlar şampiyon olacak değil ya" ifadelerini kullandı.

Lig yarışında Trabzonspor'un avantajlı olduğunu belirten Yılmaz Vural, "Büyük takımlar başından itibaren transferleri yapamadılar. Beşiktaş bekledi bekledi, sonra yaptı. Oyuncular hazır değildi, sakatlıklar oldu. Transfer, tarihi belli olan bir olay. Trabzonspor oyuncu alacak, 1 ay öncesinden konuşup anlaşıyor. Çok doğru şeyler yaptılar ve karşılığını alıyor." dedi. 

Takım iyi gittiğinde kendi içinde bazıları rahatsız oluyor

Trabzonspor'un çok doğru bir zamanda kongre yaptığının altını çizen Vural, "Trabzonspor öyle zamanda kongre yaptı ki, yönetim sorunu da yok şu anda. Bu da büyük avantaj. Ben Trabzon'da çalıştım. Oradaki en büyük problem, takım iyi gittiği zaman kendi içindeki bazı insanlar rahatsız oluyor ve ortalığı karıştırmaya çalışıyor. Umarım bu da olmaz. Yeter artık 37 sene oldu. Trabzonspor'a da yakışır bu şampiyonluk. Olsunlar. Hep aynı takımlar şampiyon olacak değil ya" şeklinde konuştu. 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 20 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
2
parçalı bulutlu