Yusuf Yazıcı'nın menajerinden Galatasaray açıklaması

Galatasaray, Lille'den ayrılacağı öne sürülen Yusuf Yazıcı için formül arıyor.

Trabzonspor Haber 01.01.2022, 14:55
Yusuf Yazıcı'nın menajerinden Galatasaray açıklaması

Bu sezon oyunda aldığı sürelerin oldukça kısalmasının ardından takımdan gitmeyi bir seçenek olarak kenarda bekleten Yusuf Yazıcı için iddialar ortaya atıldı.

Galatasaray'ın Yusuf'u istediği, ancak bu transferin bitebilmesi için Trabzonspor'un izin vermesi gerektiği biliniyor.

Yusuf Yazıcı'nın menajeri Adem Cebeci ise Radyospor'da bu konu ile ilgili açıklamada bulundu.

LILLE BAŞKANI GÖNDERMEYE SICAK BAKIYOR

Menajer Cebeci, "Yusuf gibi oyuncular her zaman oynamak ister. Yusuf da sahada olmak istiyor. Oyuncunun belli bir marka değeri var. Lille, bunların düşmesini istemiyor. Lille Başkanı, Yusuf'un yüzde 100 oynayabileceği bir kulüp varsa, oraya göndermeye sıcak baktıklarını söyledi." şeklinde konuştu.

TRABZONSPOR MU, GALATASARAY MI?

Cebeci, Yusuf'un ait olduğu takımda doğup büyüdüğü yerde oynamak istediği ancak Fatih Terim'e duyduğu saygıdan ötürü de Galatasaray'ı da aklında bir seçenek olarak tuttuğunu belirtti.

Cebeci, "Fatih Hoca, Milli takımda Yusuf'a ilk 10 numara veren kişi. Hocanın Yusuf ile alakalı düşüncelerini biliyorum. Kendisini çok seviyor ve ilgi duyuyor. Trabzonspor, Yusuf'u satarken bir madde koydu. Olası bir Türkiye'ye geri dönüşte, ilk hak Trabzonspor'un. Trabzonspor'un izni olmadan biz de kimseyle anlaşmayız. Yusuf'un önceliği Avrupa'da devam etmek. Bir tarafta doğup büyüdüğü ve kaptanlığını yaptığı bir kulüp var. Diğer tarafta Fatih Hoca var, ona çok büyük bir saygısı var. Yusuf'un tekrar gerçek Yusuf kalitesini anlayabilecek bir ortama ihtiyacı var." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
gökhan yetim 2 hafta önce
gs gider neden gitmesinonun karakterine bağlı bir olay ama bizden izin alacak ve belli euro yu ödeyecek alacak olan takım.
Namaz Vakti 16 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
4
parçalı bulutlu