Transfer yapılacaksa yardım edelim

Transfer yapılacaksa yardım edelim

Nuri Albayrak, Hayrettin Hacısalihoğlu ve Nevzat Şakar, Trabzon Limanı’nda bir araya geldi. Hacısalihoğlu ve Şakar’ın, Albayrak’a, “Transfer yapılacaksa yardım edelim” dedikleri öğrenilirken, ikilinin durumu Bakan Faruk Özak&

LİMAN’DA TOPLANDILAR

Trabzonspor’da ‘olağanüstü hal’ ilan edildi. Başkan adayı Sadri Şener’in listesinde Asbaşkan olarak yer alan Hayrettin Hacısalihoğlu’nun önceki günkü, “Transferi birlikte yapalım” çağrısı üzerine Başkan Nuri Albayrak, Hayrettin Hacısalihoğlu ve Sadri Şener’in listesine girmesine kesin gözle bakılan Nevzat Şakar Trabzon Limanı’nda toplantı yaptı. Albayrak’ın ikiliye, “Her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacımız var” dediği öğrenildi.

 

İCRAATINI ANLATTI

Toplantıda konuşan başkan Albayrak, bugüne kadar Trabzonspor’a çok şeyler kattığını ancak medya tarafından acımasızca eleştirildiğini kaydederek, “Bunu hak etmiyoruz. Biz Trabzonspor düşmanı değiliz” dedi. Bunun üzerine Hacısalihoğlu-Şakar ikilisi de Albayrak’a, medyanın bir ‘otokontrol görevi’ni yerine getirdiğini belirterek, “Bu her dönemde böyle olur. Bundan kesinlikle yakınmamalısınız” şeklinde yanıt verdi.

 

ÖZAK’A GİDEBİLİRLER

Albayrak’a, Şubat ayında gelecek olan yeni yönetimin sürprizle karşılaşmaması gerektiğini belirten Hacısalihoğlu-Şakar ikilisinin, “Bu nedenle eğer transfer yapılacaksa her türlü desteğe hazırız. Kendi transfer çalışmalarımızı da ortaya döker, birlikte karar veririz” dediği öğrenilirken, Albayrak da bu talep üzerine düşünmek için süre istedi. Birlikteliğin, Bayındırlık ve İskân Bakanı Faruk Özak’a kadar taşınması gündemde.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.