USTA'NIN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ!...

Muharrem Usta'nın Twitter'dan yaptığı 16 maddelik açıklamanın şifreleri çözülüyor. 8. maddedeki, "Maçın önem derecesine göre takımımıza GS,BJK,FB ve Başakşehir maçlarında uygulanan prim sistemi Bursa maçı için de uygulanmıştır." ifadesinin ardındaki gerçeğe ulaştık. Meğerse yönetim spekülasyonlara yer vermemek adına Beşiktaş'la yarışan Başakşehir'le oynanacak maçın beraberliğine 50 bin TL. prim koymuş ve parayı maçtan sonra dağıtmış. Geçen hafta yazdığımız, personele 215'er TL. kumanya ücreti de bu primin payıymış.

ustanin-şyifresi.jpg

BASKET PARASININ ROTASI ...

Medical Park sponsorluğunun bitişinin ardından basketbolda bazı öncelikli alacakların Muharrem Usta tarafından ödendiği bilgisi ulaştı. Ancak paranın rotası biraz ilginç. Zira Usta, ihtiyaç olan parayı önce Trabzonspor Kulübü'ne gönderiyor, oradan Basket Kulübü'nün hesabına geçiş yapılıyor. Dolayısıyla da söz konusu miktar Muharrem Usta'nın Trabzonspor Kulübü'ndeki alacak hesabına kaydediliyor. Usta da, Trabzonspor Basket'in ekonomik anlamda geleceğine kuşkuyla bakıyor olmalı ki alacağını kulüp üzerinden garantiye alıyor.

basket.jpg

BAŞKAN'IN TROLLERİ

Trabzonspor'u Twitter ahalisinin görüşlerine göre yönetme sevdasında olan ve burada aldığı beğenilerle farklı haz duyan Muharrem Usta'nın bazı trol hesaplarla da sürekli iletişim halinde olduğunu öğrendik. Sosyal medyayı iyi bilen, Başkan'a da yakın bir dost, 3-4 trol hesabın yöneticisiyle Usta'ın direkt iletişim halinde olduğunu, DM'den yazıştığını, hatta zaman zaman yol gösterdiğini aktardı. Bu dost bir kaç trol hesabın yönetiminin Trabzon medyasındaki yönetime yakın gazetecilerde olduğunun da bilgisini verdi. Şaşırdık mı? Hayır!.Zaten mal meydanda.

başkanin.jpg

 

ENGİN KANBER FARKI
Trabzonspor Basket'te Engin Kanber farkı yaşanıyor. Yıllarını Trabzon basketbolunun gelişimine adayan Kanber, çalışmasının karşılığını ürettikleriyle almaya devam ediyor. Son olarak altyapı sporcuları Yiğit Özkan ile Mehmet Eren Altuntaş, U 16 Milli Takımı'nın aday kadrosuna davet edildiler. Mehmet  Eren, büyük bir talihsizlik eseri menisküs operasyonu geçirdiği için kampa katılamayacak. Darısı yeni kamplara. Yeri gelmişken özverili çalışmasıyla Trabzon'u yok sayan birilerine verdiği anlamlı ders nedeniyle Kanber'i kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.kanber-(2).jpg

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.