Gürol Ustaömeroğlu

Gürol Ustaömeroğlu

Yeteerrrrrrrrr!

Duygularımın ve irademin zayıflığı ortaya çıkıverdi. Bir süre daha bu sayfalara dönmeyecektim. Ancak duygularım buhar kazanı gibi oldu. Patlamak üzereydim.

Artık yeter diyorum. YETEERRRRR...

Diyanetin kışkırtıcı beyanatlarına ve bu beyanatlara alet olanlara Allah Rızası için bu devlet bir dur desin. Artık yeter desin. Yeter artık.

Bazı örümcek kafalı insanlar afiş asıp bildiri dağıtabilirler. Buna toplum psikolojisi bir şekilde tepkisini verir.

Ama devletin bir dini kurumu her yeni yıl arifesinde camilerde, orada, burada resmi ağızdan tahrik edici hutbeler okutulmasını sağlıyorsa ve buna aynı devlet dur demiyorsa bu ülkede daha çok katliamlar yapılır.

Noel ile yılbaşını aynı kefeye koymak cahilliğin dik alasıdır.

Ha yılbaşında eğlenmek size batıyorsa bunu açık açık söyleyin de biz de işimizi bilelim. 365 gün 6 saat oturup ağlayalım. Hiç gülmeyelim.

Efendim Hristiyan ve Yahudi ile dost olunmazmış.

Bre tahrikçiler,

O zaman elindeki cep telefonunu atacaksın, Otomobilini satacaksın, evdeki televizyonunu kıracaksın, karının ayağındaki gavur ayakkabısını yakacaksın, kolundaki saati parçalayacaksın.

Hatta gavur malı kalp ve kanser ilaçlarını da denize dökeceksin.

Bu iş öyle tuhaf, devşirme Mekke'nin Fethi gibi suni gündemler yaratmaya benzemez.

Ey gidi tahrikçiler,

Bak yetmiyor, beğenmediğin gavurun icat ettiği silah ve mermi ile yilbaşını kutlayan masum insanlara katliam yapılmasına sebep oluyorsun.

Bence utanmayın ve REINA önünde kınalarınızı yakın.

Ben bundan sonra hutbe konusu değişmediği sürece yılbaşı arifesindeki ve ertesindeki cuma ve vakit namazları için camilere girmeyeceğim. Gitmemek gidip küfür etmekten daha az günah çünkü.

Buna sebep olan başta Diyanet olmak üzere her kim varsa hakkımı helal etmiyorum.

Dostlarımın ve arkadaşlarımın yeni yılını kutluyorum.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Haber yorum bölümünde Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.