YOĞUN TEMPO BAŞKANI YORDU

Trabzon Futbol İl temsilcisi Zeki Kurt önceki gece geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucu herkesi korkuttu. Ahi Evren’de yoğun bakımda tutulan Kurt’un ana kalp damarına stent takıldı. Sorun görünen diğer damarlarına da tedavi sürecinde stent takılacağı belirtildi. Kendisine acil şifalar diliyoruz. Bir an önce iyileşip eski enerjisi ile görevinin başına dönmesini bekliyoruz.

ÖNCE TÜZÜK  GENEL KURULU

Trabzonspor’da sular iyice ısındı. Önemli bir kesim kulüpte önce tüzük genel kurulu sonra normal genel kurula gidilmesini istiyor. Trabzonspor’un yeniden inşası için harekete geçilmesini öneriyor. Bu doğrultuda gözler başkan Muharrem Usta ve yanındaki diğer iki doktora çevrilmiş durumda. Usta, Ankara’da kendisini koltuğa oturtan siyasilerle bir görüşme yaptı. Herkes mayıs sonu için kongre kararı alınmasını bekliyor.

--------------------------------------------------
SADECE BANKA FAİZİ
YILLIK 100 MİLYON..!

Trabzonspor’da geçtiğimiz hafta yönetim kurulunun kulüpte organize ettiği durum değerlendirmesi toplantısında başkan Usta’nın ‘Haftaya 50 milyon ödememiz var’ vurgusu konuşuluyor. Toplantıya katılmayan eski yöneticiler ‘O borcu biz mi yaptık, kazanımlarından neden söz etmiyor’ tepkisini verdiler. Bu arada kulübün sadece yıllık banka faizi ödemesi 100 milyon TL. Hacıosmanoğlu döneminden devredilen 250 milyonluk  banka borcu ise 500 milyonu geçti…Bu önemli bilgide bir kenarda dursun..!

--------------------------------------------------------------------------------------
ÇOK BİLENLER
 ÇOK BU ŞEHİRDE

Şehir,  içinde bulunduğu cehalet bataklığını futbolu çok bilmek olarak yorumluyor. Şartların değiştiğini artık başka şeylere ihtiyaç duyulduğunu göremiyor. Geçmişin mutlu hatıraları ve acıları geleceği kurtarmak adına çok bir şey ifade etmiyor. Ders çıkaramamak yaşananları tekrar tekrar yaşamımıza sebep oluyor. Güçlü ve inatçı yapımızı enerjiye çevirmeye hatıralarımız izin vermiyor. Hiç kimse şehrin futbolu yeniden ayağa kalksın diye iyi niyetle bir şey yapmıyor. Yapacak olan olursa da kıskançlık, haset veya cehaletten linç ediliyor.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar